SK EN
Dog Culture O nás Čo ponúkame Najobľúbenejšie Cenník Blog Kontakt

© 2024 DogCulture.sk

Služby

Čo ponúkame

STRIH a KÚPANIE

Strihanie vášho psa a kúpanie je celotelová starostlivosť a obsahuje všetko, aby váš štvornohý miláčik vyzeral dobre doma či v parku. Súčasťou je zbavenie sa odumretej srsti česaním, strihanie nechtíkov, odstránenie srsti na labkách, čistenie uší, kúpanie s použitím kvalitnej kozmetiky, sušenie pomocou fénu, konečný strih od stylistu a aplikácia parfému.

 

TRIMOVANIE a KÚPANIE

Trimovanie psa je špeciálna úprava srsti, kedy stylista manuálne odstráni starú kryciu srsť bez strihania. Tento proces je určený pre psíkov hrubosrstých plemien. Technika zaručuje, že novo vyrastená srsť je v požadovanej kvalite a farbe. Naopak pri strihaní by došlo k zjemneniu a vyblednutiu srsti. Súčasťou služby je zbavenie sa odumretej srsti česaním, strihanie nechtíkov, odstránenie srsti na labkách, čistenie uší, kúpanie psíka s použitím kvalitnej kozmetiky, sušenie pomocou fénu a aplikácia parfému.

 

KÚPANIE a ČESANIE

Kúpanie a česanie je servis pre psíkov, ktorí chcú vždy vyzerať tip top. Procedúra zahŕňa česanie, umytie šampónom podľa typu srsti, vysušenie fénom a záverečnú bodku v podobe parfému.

 

OZONOTERAPIA + HYDROMASÁŽ

Počas SPA Váš štvornohý miláčik absolvuje bublinkovú kúpel s pôsobením ozónu. Nanesieme mu špecialnu kozmetiku a bude si užívať uvoľňujúcu hydromasáž. Nakoniec upravíme srsť s revitalizujúcim kondicionérom a zabalíme do teplej osušky, kde bude po procedúrach relaxovať.