SK EN
Dog Culture O nás Čo ponúkame Najobľúbenejšie Cenník Blog Kontakt

© 2023 DogCulture.sk

Vznikli sme v roku 2017 a naším cieľom je poskytovanie NADŠTANDARDNÝCH SLUŽIEB pre vašich štvornohých miláčikov. Kvalitné služby a strihanie psov v Bratislave chýbali, a preto sme sa rozhodli doniesť nový model starostlivosti aj do nášho hlavného mesta.

 

Podľa nás KULTÚRA PATRÍ AJ DO ZVIERACEJ RÍŠE… a preto sme vytvorili miesto, kde sa váš chlpáč bude cítiť príjemne a všetky úpravy zvládne v priateľskej atmosfére. Inšpiráciou nám boli Spa z „ľudskej ríše“ a to sme sa snažili stelesniť v našom salóne pre psov.

 

Naším cieľom nie je iba krásne načesaná srsť vašich štvornohých miláčikov, ale aj podpora ZDRAVIA prostredníctvom kvalitnej kozmetiky a príjemnej RELAXÁCIE v priateľskej atmosfére a kultúrnom prostredí. Zárukou kvality našich služieb je prax a neustále vzdelávanie sa. Absolvovali sme kurzy v zahraničí, učili sa v salónoch s dlhoročnou praxou a svoju prácu naozaj zbožňujeme.

 

V našom psom salóne v bratislavskom Ružinove sme pre vás pripravili príjemné prostredie, kde na svojho miláčika môžete počkať a celý priebeh úpravy sledovať. Každý jeden chlpatý zákazník od nás odchádza nielen s krásnou a zdravo vyzerajúcou srsťou, ale aj výbornou náladou. Zrelaxovaný a pripravený na nové dobrodružstvá v NOVOM LOOK-U 🙂